رتبه
رتبه های اول رشته های مختلف در ترم :952
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي نرم افزار کامپيوتر غيرانتفاعي
9420711904محمد زيني
9520711712محمدرضا مراد
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر_نرم افزار 92 غيرانتفاعي
9213489200بهاره محمدي
كارشناسي رشته مهندسي فناوري اطلاعات غيرانتفاعي انتقالي از ترم 951 از موسسه دارالفنون
9220211187امين کرکه آبادي
9213420236سارا کرداسلام
كارشناسي رشته مهندسي عمران غيرانتفاعي
9313806180رضا غزنه ئي
9410211149ساناز خليلي
9420211907حسين حسنلو
9510211612مجتبي عبدالوند
كارشناسي رشته مهندسي برق_الکترونيک غيرانتفاعي
9213488664رضا نوروزي
9313035168بنيامين يکه فلاح
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي برق _ قدرت غيرانتفاعي
9420711912عباس تاج الدين
9510711469محمود محرابي پور
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي اجرايي عمران غيرانتفاعي
9420711922حامد عليدوست
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي کنترل _ ابزار دقيق غيرانتفاعي
9410711490مجتبي فلاح پور
كارشناسي رشته مهندسي مکانيک غيرانتفاعي
930111000ميثم مصلحي
9510211617محمدرضا لطيفي
كارشناسي ناپيوسته رشته علمي_کاربردي معماري غيرانتفاعي
9420711939علي دارابي
9410711797سميرا احمدزاده
9510711641پريا فرجي
9510711449مهدي ديکيني
كارشناسي رشته مهندسي صنايع غيرانتفاعي
9313093173مايده کربلايي
9410211168حسين قاسمي پيربلوطي
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر_فناوري اطلاعات غيرانتفاعي
9313614522اسماعيل ابراهيمي اشتياني
كارشناسي رشته مهندسي شهرسازي غيرانتفاعي
9510211589مژده فريدوني
كارشناسي رشته مهندسي برق غيرانتفاعي
9510211587حامد غلامي شاهسوارلو
كارداني پيوسته رشته الکترونيک_ الکترونيک عمومي غيرانتفاعي
9311004734مهران ازاددل
9410812491گلناز اسکندري
9410812233محمدرضا حاج صالحي
كارداني پيوسته رشته کامپيوتر _ نرم افزار کامپيوتر غيرانتفاعي
9410812293سعيد کوهستاني
9410812312پريسا کريمي
9510812292گودرز صالحي
9510812158زهره کوهستاني
كارداني پيوسته رشته نقشه کشي معماري _ معماري غيرانتفاعي
9410812345حديثه دوستي زاده مهويزاني
9410812252عرفان مشايخي ميانجي
9510812316آيسان کنعاني
9510812333اميرعلي اذرفر
كارداني پيوسته رشته ساختمان_کارهاي عمومي ساختمان غيرانتفاعي
9420812968مهدي علي پور
كارداني پيوسته رشته الکتروتکنيک_برق صنعتي غيرانتفاعي
9410812366امير حقي هريس
9510812113مجتبي باقري وناشي
كارداني پيوسته رشته حسابداري بازرگاني _ حسابداري غيرانتفاعي
9410812299ليلا نوروزي
9510812269زهرا سريزدي زاده دره
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ مخابرات (ميدان) غيرانتفاعي
9510313054پريسا محمدابادي
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ مخابرات (سيستم) غيرانتفاعي
9410313015فاطمه حسيني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي عمران_سازه غيرانتفاعي
9313918539نعمت اله صفري
9410313865صفا رئيسي
9510313047ارش کشت پور
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته علوم کامپيوتر_سيستم‌هاي هوشمند غيرانتفاعي
9410313024ليلا فرزانه قره تکان
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي کامپيوتر_نرم افزار غيرانتفاعي
9313217568ليلا دهري
9410313067مونا اشقلي فراهاني
9510313426فاطمه حاج اميني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي عمران_مهندسي و مديريت منابع آب غيرانتفاعي
9410313008صادق سبحاني پور
9510313014سميرا سرايلو
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ سيستم هاي قدرت غيرانتفاعي
9410313027مسعود نگهداري
9510313058کيوان ايرواني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي فناوري اطلاعات_تجارت الکترونيکي غيرانتفاعي
9510313051مژگان رمضاني شمامي
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي فناوري اطلاعات_فناوري اطلاعات(IT) غيرانتفاعي
9510313238فرزاد اب سيه
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر غيرانتفاعي
9510213569محمدمهدي صحرانورد