رتبه
رتبه های اول رشته های مختلف در ترم :952
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي نرم افزار کامپيوتر روزانه
9420711904محمد زيني
9520711712محمدرضا مراد
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر_نرم افزار 92 روزانه
9213489200بهاره محمدي
كارشناسي رشته مهندسي فناوري اطلاعات روزانه
9213420236سارا کرداسلام
9220211187امين کرکه آبادي
كارشناسي رشته مهندسي عمران روزانه
9313806180رضا غزنه ئي
9420211907حسين حسنلو
9410211149ساناز خليلي
9510211612مجتبي عبدالوند
كارشناسي رشته مهندسي برق_الکترونيک روزانه
9213488664رضا نوروزي
9313035168بنيامين يکه فلاح
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي برق _ قدرت روزانه
9420711912عباس تاج الدين
9510711469محمود محرابي پور
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي اجرايي عمران روزانه
9420711922حامد عليدوست
كارشناسي ناپيوسته رشته مهندسي تکنولوژي کنترل _ ابزار دقيق روزانه
9410711490مجتبي فلاح پور
كارشناسي رشته مهندسي مکانيک روزانه
930111000ميثم مصلحي
9510211617محمدرضا لطيفي
كارشناسي ناپيوسته رشته علمي_کاربردي معماري روزانه
9420711939علي دارابي
9410711797سميرا احمدزاده
9510711449مهدي ديکيني
9510711641پريا فرجي
كارشناسي رشته مهندسي صنايع روزانه
9313093173مايده کربلايي
9410211168حسين قاسمي پيربلوطي
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر_فناوري اطلاعات روزانه
9313614522اسماعيل ابراهيمي اشتياني
كارشناسي رشته مهندسي شهرسازي روزانه
9510211589مژده فريدوني
كارشناسي رشته مهندسي برق روزانه
9510211587حامد غلامي شاهسوارلو
كارداني پيوسته رشته الکترونيک_ الکترونيک عمومي روزانه
9311004734مهران ازاددل
9410812491گلناز اسکندري
كارداني پيوسته رشته کامپيوتر _ نرم افزار کامپيوتر روزانه
9410812293سعيد کوهستاني
9410812312پريسا کريمي
9510812292گودرز صالحي
9510812158زهره کوهستاني
كارداني پيوسته رشته نقشه کشي معماري _ معماري روزانه
9410812345حديثه دوستي زاده مهويزاني
9410812252عرفان مشايخي ميانجي
9510812316آيسان کنعاني
9510812333اميرعلي اذرفر
كارداني پيوسته رشته ساختمان_کارهاي عمومي ساختمان روزانه
9420812968مهدي علي پور
كارداني پيوسته رشته الکتروتکنيک_برق صنعتي روزانه
9410812366امير حقي هريس
9510812113مجتبي باقري وناشي
كارداني پيوسته رشته حسابداري بازرگاني _ حسابداري روزانه
9410812299ليلا نوروزي
9510812269زهرا سريزدي زاده دره
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ مخابرات (ميدان) روزانه
9510313054پريسا محمدآبادي
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ مخابرات (سيستم) روزانه
9410313015فاطمه حسيني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي عمران_سازه روزانه نفر برتر کارشناسي
9410313865صفا رئيسي
9510313047آرش کشت پور
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته علوم کامپيوتر_سيستم‌هاي هوشمند روزانه
9410313024ليلا فرزانه قره تکان
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي کامپيوتر_نرم افزار روزانه
9313217568ليلا دهري
9410313067مونا اشقلي فراهاني
9510313426فاطمه حاج اميني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي عمران_مهندسي و مديريت منابع آب روزانه
9410313008صادق سبحاني پور
9510313014سميراء سرايلو
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي برق _ سيستم هاي قدرت روزانه
9410313027مسعود نگهداري
9510313058کيوان ايرواني
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي فناوري اطلاعات_تجارت الکترونيکي روزانه
9510313051مژگان رمضاني شمامي
كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مهندسي فناوري اطلاعات_فناوري اطلاعات(IT) روزانه
9510313238فرزاد آب سيه
كارشناسي رشته مهندسي کامپيوتر روزانه
9510213569محمدمهدي صحرانورد